Atliekame rutinines chirurgines procedūras (pvz.: kastracijos), šaliname auglius, kitus darinius, piometrą, bambos, kirkšnies išvaržas, atliekame Cezario pjūvius, akių operacijas ir kt.

         Kiekvienam pacientui visada suteikiame išskirtinę priežiūrą, nesvarbu ar tai būtų planinė procedūra (pvz.: kastracija, burnos higiena, darinių šalinimas), ar terapinis gydymas.

   Palikdami savo keturkojį šeimos narį mūsų klinikoje procedūrai, galite būti ramūs, kad mūsų veterinarijos gydytojai jam suteiks aukščiausio lygio paslaugas, atsižvelgdami į gyvūno fiziologinius poreikius pagal jo rūšį, veislę ir amžių.

        Taikant bendrąją nejautrą (narkozę), veterinarijos gydytojas individualiai parenka tinkamą anestetinių vaistų protokolą. Taip pat, palaikoma optimali gyvūno kūno temperatūra (38,1-39,2 ºC katėms ir 37,5-39,2 ºC šunims), taikant šiltų intraveninių skysčių tiekimą į veną visos anestezijos metu (fiziologinis NaCl 0,9% ar Ringerio laktato tirpalas), tol, kol gyvūnas pilnai atsibus. Tai yra reikalinga tam, kad nesumažėtų spaudimas kraujagyslėse ir, kad būtų išvengta inkstų funkcijų pažeidimo. Stebimi širdies susitraukimų ir kvėpavimo dažnai per minutę. Užtikrinama tinkama analgeziją (skausmo kontrolė) procedūros metu ir po jos bei sklandus gyvūno atsibudimas po narkozės.

      Kiekvienu pacientu rūpinames taip, lyg jis būtų mūsų pačių augintinis...

Chirurginės operacijos

woman wears green face mask
woman wears green face mask