Labas!

Mano vardas Arčis! Čia supažindinsiu su savo draugais ir jų istorijomis, papasakosiu apie nenuspėjamą, kasdienį veterinarijos gydytojų darbą ir įspėsiu apie galimus pavojus, kad jų išvengtumėte. Bus labai įdomu, todėl atidžiai sekite visas naujienas.

O dabar - trumpai apie mane.

Prieš beveik du metus, mane pametė pirmieji savininkai, todėl vos neapsigyvenau gyvūnų prieglaudoje... Ankstesnės istorijos neprisimenu, bet man labai pasisekė ir savo naują žmogų atradau, narve pabuvęs vos kelias minutes.

Nuo tol gyvenu patį geriausią šunišką gyvenimą, nes esu aprūpintas šiltais namais, maistu, meile ir kiekvieną dieną gaunu begalę bučinių...

Šioje klinikoje bus pasirūpinta kiekvieno šuniuko, kačiuko ar net mažiausio keturkojo sveikata,
suteiktos profilaktikos ir medicininės paslaugos.

Čia dirbantys veterinarijos gydytojai yra pasišventę savo profesijai, kvalifikuoti, patyrę įvairiausių iššūkių ir visuomet pasirengę padėti.

Todėl maloniai kviečiu apsilankyti mūsų klinikoje, kurioje suteiksime profesionalią pagalbą Jūsų augintiniui, o taip pat, čia galėsite susipažinti ir su manimi (aš labai mėgstu paglostymus)!

Pagarbiai,

Arčis.

Veterinarijos gydytoja

Indrė

        Esu Arčivet įkūrėja, veterinarijos gydytoja Indrė. LSMU veterinarijos akademiją baigiau ir magistro laipsnį įgijau 2020 metais. Iki tol žinias gilinau ir praktikavausi, užimdama veterinarijos gydytojo asistentės pareigas, keliose Lietuvos veterinarijos klinikose.

      Kodėl veterinarija? Nuo pat vaikystės turiu nepaaiškinamą polinkį gyvūnams. Esu empatiška, jautri: visada skaudėdavo širdį ir nuriedėdavo ne viena ašara, sužinojus apie jų kančias.

    Šeimoje auginome ne vieną augintinį: kelis šunis, papūgą, žiurkėnus, turėjome žuvų akvariumą, dabar be Arčio dar turime ir kelias kates. Prisimenu save vaikystėje, žaidžiant su pliušiniais žaislais, juos susodindama ant lovos "gydydavau", leisdama "vaistus"

         Universitetas ir praktika išmokė mane atsisakyti perdėto jautrumo, mąstyti kritiškai, racionaliai, bendrauti su augintinių savininkais, juos išgirsti ir suprasti.

        Ne paslaptis, kad norint pagydyti gyvūną sėkmingai - labai svarbu atrasti bendrą ryšį su jo savininku. Tik bendradarbiaujant kartu - galimi puikūs rezultatai.

        Mane dominančios veterinarijos sritys yra: vidaus ligos (gastroenterologija, dermatologija, kardiologija, infekcinės ligos, endokrinologija), taip pat minkštųjų audinių chirurgija

       Niekuomet nekišu nosies ten, kur nesu tikra ar kažko nežinau, tai palikdama savo srities specialistams. Todėl dirbdama veterinarijos gydytojos darbą, atiduodu save pilnai, o į kiekvieną gyvūną žiūriu taip, lyg tai būtų mano pačios augintinis.

      Iki pasimatymo,

      Indrė

Veterinarijos gydytoja

Dalia

LSMU Veterinarijos akademiją baigiau 2021 m. ir įgyjau magistro laipsnį bei veterinarijos gydytojos kvalifikaciją.

Mane dominančio sritys: chirurgija, stomatologija.